Aktualita
5. 10. 2021

Zveme vás na virtuální účast na závěrečné konferenci projektu SecureGas

Konference „Clustering Event 3S“ se bude konat ve Fodele na Krétě-v Řecku ve dnech 12. – 13. Října 2021.

Zveme vás na virtuální účast na této vyjímečné události, která představí výsledky projektu, na kterém se TPEB ČR podílí jako člen konzorcia projektu SecureGas

Akci pořádá komunita tří bezpečnostních projektů Horizon2020 Critical Infrastructures (CI) - SATIE, SAFECARE, SecureGas, které představí inovativní výsledky, kterých dosáhly.

SATIE, SAFECARE a SecureGas jsou tři projekty financované EU, které se týkají ochrany kritické infrastruktury a konkrétněji kybernetického a fyzického zabezpečení infrastruktury letišť, nemocnic a zemního plynu. Všechny projekty se blíží ke konci realizace, protože ve své oblasti dosáhly konkrétních a inovativních výsledků. Tyto výsledky budou prezentovány všemi třemi konsorcii během této nadcházející akce prostřednictvím cílených prezentací a interaktivních relací.

Konference nabízí možnost zúčastnit se i virtuálně několika zasedání týkajících se osvědčených postupů, inovativních technologických řešení, bezpečnostních rámců a předvedení výsledků, což vše přispívá k velké výzvě ke zvyšování bezpečnosti a zabezpečení výše uvedených odvětví. Také hlavní řečníci ze tří projektů SATIE, SAFECARE a SecureGas představí politiky, rámce, bezpečnostní studie, objevující se zjištění a získaná ponaučení.

Pro virtuální účast na této konferenci je možné se zdarma zaregistrovat ZDE

*Po provedení registrace Vám bude na vámi uvedený email zaslána virtuální vstupenka s potřebnými instrukcemi

Zpět
Základním posláním TPEB ČR je vytvořit vědecko-výzkumnou a průmyslovou základnu zaměřenou na podporu aktivit souvisejících s výzkumem, vývojem a zaváděním technologií souvisejících se zajištěním ochrany kritické infrastruktury ČR v oblastech energetiky a kybernetiky.
© 2024 TPEB ČR
arrow-leftarrow-right