Aktualita
7. 11. 2021

Projekt S4AllCities na Event Tech Live (ETL) Londýn

7. ročník ETL se letos konal s velkým úspěchem od 1. do 5. listopadu 2021 v Londýně.

Na Event Tech Live v Londýně se propagovala i řešení, která jsme vyvíjeli v projektu S4ALLCities týkající se bezpečnosti a ochrany Smartspaces.

Celkový přístup si klade za cíl umožnit Smartcities stát se více chráněnými, připravenými a odolnějšími proti fyzickým a kybernetickým útokům na městské měkké cíle, inteligentní prostory a kritické sítě infrastruktury.

Mezi 28 partnery projektového konsorcia z 9 zemí patří inovační technologické společnosti, výzkumné malé a střední podniky, akademické instituce a četní koncoví uživatelé z městských samospráv, provozovatelé stadionů, provozovatelé metra, policejní oddělení atd.

ETL 2021 se 100 vzdělávacími sezeními a více než 100 vystavovateli bylo největší a nejlepší akcí za celou dobu svého trvání.

Zpět
Základním posláním TPEB ČR je vytvořit vědecko-výzkumnou a průmyslovou základnu zaměřenou na podporu aktivit souvisejících s výzkumem, vývojem a zaváděním technologií souvisejících se zajištěním ochrany kritické infrastruktury ČR v oblastech energetiky a kybernetiky.
© 2024 TPEB ČR
arrow-leftarrow-right