Aktualita
27. 3. 2018

Knowledge Sharing Program (KSP) - program spolupráce zemí V4 s Jižní Koreou, mezinárodní workshop, Budapešť, 27.- 29. března 2018

Ve společném programu mezi Českou republikou a Jižní Koreou, v rámci skupiny V4 se TPEB ČR aktivně angažuje. Zpravodajem a reprezentantem je doc. Ing. Martin Hromada, Ph.D. Tento program začne být již letos fakticky naplňován konkrétními projekty. První bude v rámci programu Delta TA ČR v červnu tohoto roku.

Toto jsou snímky z dnešního společného zasedání v Budapešti ( 27. března 2018 ), kde doc. Ing. Martin Hromada, Ph.D. vystupoval. Jeho přednášku naleznete níže.

Současně TPEB ČR spolupracuje s klíčovými korejskými institucemi jako je Science and technology policy institute, řadou dalších a rovněž má velmi úzkou spolupráci a podporu korejského velvyslanectví v Praze. O dalších konkrétních možnostech případného zapojeni členů TPEB ČR budeme dále informovat na našich webových stránkách.

Korea-3

Obrázek 1 z 3

Zpět
Základním posláním TPEB ČR je vytvořit vědecko-výzkumnou a průmyslovou základnu zaměřenou na podporu aktivit souvisejících s výzkumem, vývojem a zaváděním technologií souvisejících se zajištěním ochrany kritické infrastruktury ČR v oblastech energetiky a kybernetiky.
© 2024 TPEB ČR
arrow-leftarrow-right